home | contact

Galleries


AbrahamArt, Venray - www.abrahamart.com

Gallery Ai Bo , Greenwich (USA) - www.aibogallery.com

Alosery Art Gallery, Almere - www.aloseryart.nl

Galerie Amaterasu, Wouwse Plantage - www.galerie-amaterasu.nl

Arte Algarve, Lagoa (Portugal) - www.artealgarve.net

Art Boulevard, Haarlem - www.art-boulevard.nl

Galerie Art & Tax, Doesburg - www.pe-arttax.nl

Aventurijn, Epe - www.aventurijnglasgalerie.nl

Barbara Joy Smit Art & Gifts, Maassluis - www.barbarajoysmit.nl

Bogaard Art, Helmond - www.bogaardart.nl

Galerie Bonnard , Nuenen - www.galerie-bonnard.com

Galerie Boonacker, Ootmarsum - www.ronaldboonacker.com

Bureau voor Kunstprojecten, Almere - www.kunstprojekten.nl

Galerie Christo Artfair , Den Haag - www.chrisart.com

Galerie Dabekaussen , Sittard - www.dabekaussen.nl

Galerie Cattani, Leiderdorp - www.cattani.nl

Galerie de 7e Hemel, Bussum - www.galeriede7ehemel.nl

Galerie De Molen , Wassenaar - email: info@kunstgroepwassenaar.nl

Delfi Form, Zwolle - www.delfiform.com

De Lind XII, Oisterwijk - www.delind12.nl

Docters Art, Eindhoven - www.docters.nl

Dutch Accent, Amsterdam - www.dutch-accent.nl

Eclipse, Nijmegen - www.eclips-nijmegen.nl

Art Gallery Gooilust, 's Graveland - www.artgallerygooilust.nl

Hans Persoon, Eersel - www.galeriehanspersoon.nl

Galerie Atelier Henk Hofstra, Drachten - www.henkhofstra.nl

Galerie De Hollandse Maagd, Gouda - www.dehollandsemaagd.nl

Inselgalerie Gailer, Frauenchiemsee (DE)

Galerie Kesk-Art, Workum - www.kesk-art.com

Kunst & Co, Amstelveen, - www.kunstenco.nl

Laerken Galerie & Beeldentuin, Hazerswoude - www.laerken.nl

Landhuis Bloemhof, Willemstad, Curaçao, Neth. Antilles - www.bloemhof.an

Glasgalerie Loes Reek, Alkmaar - www.loesreek.nl

Galerie Ludwig Trossaert, Antwerpen - www.ludwigtrossaert.be

Beeldentuin Mariënheem, Mariënheem - www.beeldentuinmarienheem.nl

Menno Art Gallery, Knokke (Belgium) - www.artventurestore.com

Musée du verre et de ses métiers, Dordives (France) - www.musee-dordives.fr

Pascal Allouard Contemp. Art, London - pascal.allouard.free.fr

Galerie Patrick Roelofs , Roosendaal - email: info@photocreation.nl

Galerie Plexus Art, Montreux (Switserland) - www.galerieplexus.com

SBK Amstelveen - www.sbkamstelveen.nl

SBK Voorburg - www.kunstuitleenvoorburg.nl

Galerie Scala, Culemborg - www.galeriescala.nl

Shop 4 Art - www.shop4art.nl

SilleKunst Online Galerie en Kunstuitleen, Oudewater - www.galerie-kunstuitleen.nl

Galerie Sous Terre, Aalsmeer - www.galerie-sous-terre.nl

Glaskunst Galerie Van Tetterode, Amsterdam - www.vantetterode.nl

The Art of Living Well , den Bosch - www.theartoflivingwell.nl

Van der Togt Museum, Amstelveen - www.jvdtogt.nl

Galerie Ton Piepers, Weert - email: info@tonpiepers.nl

Galerie Ton Schulten, Ootmarsum - email: info@tonschulten.nl

Van Schaik & Van Schaik Art Gallery, Zeist - www.vsart.nl

Galerie Van Wijngaarden & Wijgergangs, Den Bosch - www.vanwijwij.nl

Vellekoop Kunsthandel, De Lier - www.vellekoopkunsthandel.nl

Beeldentuin Westeramstel, Amstelveen - www.groengebied-amstelland.nl

Galerie X, Hoorn - www.galeriex.nl

Galerie Yumi, Voorburg - www.yumi-galerie.nl

Kunstcentrum, Zaanstad - www.kunstcentrum.nl

Galerie Zandi , Berlin (Germany) - www.galeriezandi.com